SOBU HAKKINDA

En İyi Küresel Uzmanlar Sizlerle

Türkiye’nin  SORU WİKİPEDİA’sı olan www.sorularburada.com’a hoş geldiniz!  

Sitemizin tarihcesi

2021 yılında kurulan Türkiye’nin en büyük online eğitim platformu ”sorularburada” çok geniş kadrosuyla farklı öğretim enstrümanları ile çağdaş programlar tasarlayarak eğitim sektörünün gelişmesine öncülük etmeye devam ediyor. Kurulduğu günden bugüne binlerce öğrenciye / memura bütüncül, sistemli ve yeni nesil bir öğrenme deneyimi sunan ”sorularburada” video, tamamı çözüm videolu binlerce soru, testler denemeler  ve konu anlatımlı içermektedir.

Sitemiz hangi alanlara hitap eder?

”Sorularburada” bünyesinde (DKAB)Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği, (İHL)İmam Hatip Liseleri Öğretmenliği, (MBSTS)Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavına Çalışan Din Görevlisi, (DHBT) Din Hizmetleri Alan Bilgisi Testi, (GY) Görevde Yükselme ve Ünvan değişikliği Sınavına çalışan aday kardeşlerim sizler için özel hazırlanan eğitim paketleri de yer alıyor.

Sitemizin özellikleri nelerdir?

Türkiye’de ilk kez kullanılan yapay zekâ destekli akıllı test paneli, hafıza teknikleri, akıl haritaları, kişiselleştirilmiş çalışma programı desteği, infografikler, rehberlik videoları,  soruları videolu uygulaması en doğru adres olma özelliğini sürdürüyor. ”Sorularburada”, sürekli gelişen vizyoner bakış açısı çerçevesinde her biri alanında uzman olan dinamik çalışan kadrosuyla Türkiye’deki tüm öğrencileri/memurları teknolojik ve güncel eğitim araçları ile buluşturmaya devam ediyor.

www.sorularburada.com Size Nasıl Katkı Sağlar?

sorularburada.com kullanıcılarına sunmuş olduğu altyapı ile editörlerimizin ve editörlerimizin denetlenmesinden geçerek kullanıcılarımızın göndermiş olduğu soruların sisteme girilerek diğer kullanıcılar ile paylaşılması ve çözülmesine olanak tanır.

www.sorularburada.com’un içeriğinde neler var?

sorularburada.com’un içeriği; binlerce soru, binlerce teseler, yüzlerce denemeler yer almaktadır. Her ders için ayrıntılı konu anlatımlı şeklinde hizmet verecektir.

Her Yerde Soru Çözün, Zaman Kazanın, Hızlı Öğrenin

sorularburada.com‘a internetin bağlı olduğu bilgisayar, tablet ve telefonunuzdan ulaşıp, kitap taşımadığınız zamanlarda da konular hakkında bilgi sahibi olup, soru çözebilirsiniz. Çok kısa bile olsa boş vakitlerinizi değerlendirip, zamandan kazanıp rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

İstatistiklerinizi Görün

sorularburada.com, verdiğiniz cevapları kaydeder, konu bazında doğru ve yanlışlarınızı tespit ederek hangi konuya daha fazla çalışmanız gerektiğini gösterir.

Tekrar Edin

Çözdüğünüz soruları yeniden çözün. Hızlı tekrar sistemi sayesinde çözmüş olduğunuz soruların doğru ve yanlış cevaplarını kolayca hafızanıza alabilirsiniz.

Yanlışlarınızı Görün

Yanlış çözdüğünüz soruları bir tıkla yeniden çözebilirsiniz. Sorulara daha önceden verdiğiniz yanıtları görerek karşılaştırma yapabilirsiniz. Test usulü yapılan sınavlarda doğru şıkkı bilmiyorsanız bile yanlış şıkları bilerek doğruya ulaşma olasılığını arttırabilirsiniz. Yanlış çözdüğünüz soruları görmek ve karşılaştırmak doğruya ulaşmak için etkin bir yöntemdir.

www.sorularburada.com Nasıl Hizmet Verir?

Öncelikle siteye üye olunması gerekmektedir. Üyelik ücretsizdir, fakat sınırlıdır. Normal üyelikte günlük soru limitleri bulunmaktadır. Bu limitler aşıldığında online soru çözmeniz mümkün olmayacaktır. Eğer sınava sorularburada.com ile hazırlanmak istiyorsanız, sınav gününe kadar geçerli olacak özel (ücretli) üyelik almalısınız. Özel üyeliğiniz tamamlandığında sınav gününe kadar dilediğiniz kadar soru çözebilir, konu çalışabilir, toplantı salonunda sizinle aynı sınava girecek arkadaşlarınız ile istişarelerde bulunabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

sorularburada.com sorularını üyeleri ile birlikte kendisi üretir. Soru editörlerimiz soruları inceler, doğruluğu kabul edilen sorular kullanıcılara sorulur. Gönderilen sorular herhangi bir kişi ya da kurumun telif haklarını ihlal edecek nitelikte ise, bu durumdan soruyu gönderen üye sorumludur. sorularburada.com bu hususta kullanıcılarına gerekli uyarıyı yapmak dışında başka sorumluluk kabul etmemektedir. Telif haklarının ihlal edildiğini düşünen kişi ya da kurumların bu durumu açıklayıcı olarak “Telif Hakkı İhlali” sayfasına bildirmeleri halinde içerik sorularburada.com tarafından değerlendirilerek telif hakkı ihlali kabul edilmiş ise, 3 gün içerisinde ortamdan kaldırılacaktır. Bu konuda yüksek hassasiyete sahip olduğumuzun bilinmesini isteriz.

İLETİŞİM İÇİN: sorularburada.com@gmail.com

İLİM SOBU İLE ÖĞRENİLİR

SOBU Hakkında Görüşlerimiz

Ne Diyorlar?

BAŞARININ SIRRI SOBU'DAN GEÇER

SOBU ile hedefe ulaşmak çok kolay.

Biz ''Bismillah'' dedik, yola çıktık hazırız. Sen de ''Bismillah'' deyip başlaya hazır mısın?
15
Uzman Öğretmenler
100
Beceri Kursları
1850
Kayıtlı Öğrenciler
ETKİLİ & NİTELİKLİ

ÖĞRETMENLERLE TANIŞIN

Günlük İçerik Almak İçin Bültenimize Abone Olun!

Haftalık haberler ve güncellemeler için şimdi kaydolun